Gościmy

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Źródła nie znaleziono

Zadzwoń

Telefon do nas
Eltechserwis

Posiadamy szerokie doświadczenie w branży maszyn chłodniczych jak i mrożniczych

Podejmujemy się naprawy i serwisowania m.in 

-lodówek,

-zamrażarek,

-kostkarek, 

-komór chłodniczych i mrożniczych,

oraz wielu urządzeń nie typowych i i specjalistycznych

 

Nasz serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń renomowanych  firm, między innymi : 

-Scotsman,Simag,Juka, Iglo, Desmon, Icemarker, Bolarus, Kromet, Lozamet, RmGastro.

Mało,który posiadacz urządzeń chłodniczych wie, że duży procent uszkodzeń tych maszyn jest spowodowany nieprawidłową eksploatacją urządzenia oraz brakiem  systematycznych przeglądów i opieki serwisu chłodniczego. Zabieg ten pozwala wcześnie wyeliminować ewentualne zagrożenie awarią. Wiąże się z tym niższy koszt naprawy i poprawne działanie maszyny. 

Regularne czyszczenie skraplacza poprawia jego wydajność, zmniejsza zużycie energii elektrycznej i wydłuża żywotność tych urządzeń .Dodatkowo w kostkarkach każdego typu i wielkości kluczowe znaczenie ma dbanie o czystość ich układu wodnego (pompy wodnej, dysz i komory parownika). Systematyczne zabiegi czyszczące wykonywane przez serwis chłodniczy  ograniczają ryzyko wystąpienia awarii i dają pewność, że lód nie tylko będzie nadawał się do spożycia, ale także nadadzą mu doskonały wygląd.Jeżeli zauważyłeś że twoje urządzenie chłodnicze pracuje z gorszą wydajnością albo zachowuje się w sposób mogący świadczyć o jego ewentualnej uszkodzeniu , nie zwlekaj wezwij fachowy serwis chłodniczy który sprawdzi i przeprowadzi niezbędne zabiegi które uchronią wasze urządzenie przed poważniejszą awarią!!

Zajmujemy się również serwisem i montażem klimatyzacji. Odpowiednio do metrażu pomieszczenia i wymagań klienta dobieramy rodzaj i moc urządzenia.