Gościmy

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Źródła nie znaleziono

Zadzwoń

Telefon do nas
Eltechserwis
Uncategorised

Uncategorised (4)

poniedziałek, 08 maj 2017 00:41

Kontakt

Napisał
poniedziałek, 01 maj 2017 23:07

Producenci AGD

Napisał

Polscy producenci sprzętu AGD

 

Amica S.A. Ciarko Eldom Fabryka Broni Łucznik FagorMastercook Farel Manta Mesko Philips Polska Polar S.A. Predom Samsung Electronics Poland Manufacturing Solgaz Światowit S.A. Zakłady Sprzętu Precyzyjnego „Niewiadów” Zelmer

Niemieccy producenci sprzętu AGD

AEG (koncern) Braun (przedsiębiorstwo) Miele Robert Bosch GmbH Severin Elektrogeräte Siemens Włoscy producenci sprzętu AGD Ardo (przedsiębiorstwo) Ariston Candy Group De’Longhi Indesit

 

wtorek, 04 kwiecień 2017 13:01

Zasięg naszych usług

Napisał

Warszawa podzielona jest na osiemnaście dzielnic. 

Bemowo Białołęka Bielany Mokotów Ochota Praga-Południe Praga-Północ Rembertów Śródmieście Targówek Ursus Ursynów Wawer Wesoła Wilanów Włochy Wola Żoliborz.

  • W tych lokalizacjach świadczymy nasze usługi napraw urządzeń chłodniczych gastronomicznych,klimatyzacyjnych oraz serwisu pralek,zmywarek,piekarników i innego sprzętu gospodarstwa domowego.
wtorek, 04 kwiecień 2017 12:32

O Nas

Napisał

Witamy Na oficjalnej stronie serwisu Eltechserwis,specjalizującego się w naprawach urządzeń chłodniczych gastronomicznych ,klimatyzacyjnych i instalacjach elektrycznych oraz wentylacyjnych.

Zapewniamy fachową obsługą techniczną obiektów usługowo-handlowych i gastronomicznych.

Nasz serwis pomoże państwu zadbać o swoje urządzenia i podwyższyć komfort panujący w lokalach, co ma pozytywny wpływ na przebywających tam pracowników i klientów.Nasza firma  działa w zakresie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz napraw ,montażu i  konserwacji urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.

Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą. Elektroniczno-mechaniczne wykształcenie oraz pasja zaowocowały zdobytą wiedzą i doświadczeniem.Naszym priorytetem jest to, aby świadczone przez nas usługi wykonywane były na najwyższym poziomie, szczególną uwagę zwracamy na to, aby spełniały obowiązujące normy.Zaufanie klientów zdobywamy poprzez rzetelność i odpowiedzialność.Posiadamy szerokie doświadczenie w branży maszyn chłodniczych i gastronomicznych.Dokonujemy diagnozy urządzenia  i staramy się wybrać najskuteczniejszy sposób  jego naprawy służąc naszą radą i doświadczeniem. Oferujemy państwu nasze usługi z zakresu tej dziedziny stawiając na dobrą współprace  z naszymi klientami.

Zajmujemy się fachową naprawą sprzętu AGD.

Zakres naszych napraw obejmuje także urządzenia gastronomiczne ,chłodnicze i klimatyzacyjne.Zajmujemy się sprzętem różnych marek i typów bez względu na ich rok produkcji.i stan w jakim się znajdują.

Teren naszych działań skierowany jest na Warszawę ,jak i jej  okolicę.

Dojeżdżamy do naszych klientów i większość napraw wykonujemy na miejscu co przyspiesza znacznie usuniecie awarii i zmniejsza ich koszt.

Służymy radą i naszym doświadczeniem.Na wykonywane przez nas usługi udzielamy gwarancji i wystawiamy faktury VAT..

Naszym priorytetem jest to, aby świadczone przez nas usługi wykonywane były na najwyższym poziomie, szczególną uwagę zwracamy na to, aby spełniały obowiązujące normy.

Zaufanie klientów zdobywamy poprzez rzetelność i odpowiedzialność

Posiadamy szerokie doświadczenie w branży maszyn chłodniczych i gastronomicznych.Podejmujemy się naprawy i serwisowania lodówek, zamrażarek, kostkarek, komór chłodniczych i mroźniczych oraz wielu urządzeń grzewczych między innymi: grillów ,pieców, frytkownic, zmywarek, bemarów.Specjalizujemy się także w naprawach urządzeń chłodniczych ,klimatyzacyjnych i instalacjach elektrycznych oraz wentylacyjnych. zapewniamy fachową obsługą techniczną obiektów usługowo-handlowych i gastronomicznych.

Nasz serwis pomoże państwu zadbać o swoje urządzenia i podwyższyć komfort panujący w lokalach, co ma pozytywny wpływ na przebywających tam pracowników i klientów.W celu zgłoszenia awarii urządzenia lub uzyskania więcej informacji o naszej działalności zapraszamy do działu Kontakt.

Zapraszamy do stałej współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą,